Obróbka skrawaniem

Oferujemy Państwu usługę obróbki skrawaniem, dzięki której jesteśmy w stanie przygotować idealne części i komponenty wykorzystywane w niemal każdej dziedzinie przemysłu. Tworzymy zarówno gotowe elementy, jak i te produkowane na bazie dostarczonych nam przez Państwa projektów czy wzorów. Dzięki temu możliwe jest zamówienie o nas zgodnego w 100% z Państwa potrzebami produktu, który z powodzeniem wykorzystają Państwo w nawet najbardziej nietypowych konstrukcjach maszyn, silników czy pojazdów. Skorzystaj z naszej usługi obróbki metali jeszcze dzisiaj! Zapraszamy Klientów z Łodzi i okolicznych miejscowości.

Profesjonalna usługa obróbki metali

Potrzebują Państwo elementu, który został wycofany z produkcji? A może chcą stworzyć coś oryginalnego i zamówić precyzyjnie wykonany element? Niezależnie od powodu, zapraszamy do zlecenia nam profesjonalnej usługi obróbki metali z wykorzystaniem takich urządzeń jak tokarki, frezarki, wiertarki oraz szlifierki. Postanowiliśmy na nowoczesność i wprowadziliśmy do naszego parku maszynowego także maszyny CNC, które z wykorzystaniem innowacyjnego oprogramowania są w stanie zapewnić niezwykle precyzyjne wykrawanie, a co za tym idzie tworzenie doskonałych detali, łożysk i podzespołów mechanicznych.

Jakie elementy poddajemy obróbce skrawaniem?

Niemal każde – od detali, przez części maszyn, aż po elementy o długości do 1 metra. Wszystko zależy od dostarczonego nam przez Państwa projektu czy wzoru. Pomożemy niezależnie od profilu działalności, przygotowując obróbkę metalowych elementów do niemal każdej maszyny, urządzenia czy konstrukcji. Wykorzystując nowoczesną technikę skrawania CNC, jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa cały szereg identycznych elementów. Powtarzalność możliwa dzięki tej maszynie wraz z prędkością i precyzją związaną z numerycznym sterowaniem ukaże Państwu elementy doskonalsze niż z linii produkcyjnej.