Łożyska liniowe – otwarte, zamknięte, regulowane

Sprzedajemy łożyska liniowe w kilku wariantach, w tym otwarte, zamknięte, regulowane, z kołnierzem i w obudowach. To niezwykle istotne elementy techniki przemieszczeń liniowych, umożliwiające ich prawidłowe funkcjonowanie. Przede wszystkim realizują ruch liniowy wzdłuż prowadnicy – walka. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu gwarantują usprawnienie każdego działu współczesnej mechaniki i automatyki. Zapraszamy do składania zamówień. Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Przy nawiązaniu stałej współpracy zapewniamy promocyjne oferty.

Łożyska liniowe w wersji otwartej lub zamkniętej

To od Państwa zależy, który wariant dostarczymy. Dysponujemy bowiem łożyskami liniowymi z oprawą, czyli zamkniętymi. To produkty przygotowane w taki sposób, aby wykazać gotowość do pracy na walkach niepodpartych. Drugą opcją są łożyska liniowe w formie otwartej dostosowane do pracy na podpartych walkach. Każdy z elementów znajdą Państwo u nad w typowych wersjach rozmiarowych – japońskich i europejskich. Uniwersalność, wysoka jakość i wytrzymałość – to główne cechy naszych łożysk liniowych, ale także obecnych w sprzedaży łożysk ślizgowych oraz kulkowych. Zapraszamy do składania zamówień Klientów z Łodzi i okolicznych miejscowości.

Łożyska liniowe w obudowie i z kołnierzem

Łożyska liniowe w obudowie dedykowane do budowy modułów i stołów liniowych, przede wszystkim ze względu na możliwość bezpośredniego montażu wykluczającego konieczność wykorzystania opraw. Obudowy produkowane są z lekkich stopów aluminiowych. Łożyska występują w kilku opcjach – zamknięte, otwarte i regulowane.

Łożyska liniowe z kołnierzem należą do czołowych elementów, jeśli chodzi o mocowanie łożyska w konstrukcjach ruchomych maszyn. Automatycznie zmniejszają gabaryt oraz poprawiają sztywność całego prowadzenia liniowego. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, przenosząc do tego wysokie obciążenia.