Usługi

Oferujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych usług w swojej specjalności. Jesteśmy wstanie wykonać na zamówienie praktycznie każdego rodzaju element metalowy taki jak: pierścienie, koła zębate i pasowe lub przeprowadzić jego naprawę lub regenerację. Jeżeli w naszym asortymencie nie mogą znaleźć Państwo potrzebnych produktów, z przyjemnością wykonamy je specjalnie na zamówienie, aby pasowały idealnie do konkretnej maszyny czy podzespołu.

Nasze usługi włączają między innymi:

  • obróbkę poprzez skrawanie, frezowanie, toczenie oraz gwintowanie
  • spawanie elementów i konstrukcji różnych rodzajów
  • naprawianie i regenerowanie elementów wykonanych z metalu
  • produkcja elementów technicznych na bazie przekazanych rysunków technicznych lub wzorów

Prowadzimy usługi w stali węglowej, nierdzewnej i kwasowej. Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonym pracownikom jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdego rodzaju element, naprawić go lub zregenerować według Państwa życzeń. Wykorzystujemy sprawdzone narzędzia i materiały, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, dlatego mają Państwo pewność, że przekazane przez nas elementy spełniają wysokie standardy. W razie jakichkolwiek problemów udzielamy fachowego wsparcia technicznego.

Jednocześnie zapewniamy przy tym przystępne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo lub telefonicznie. Z naszych usług skorzystało już wiele przedsiębiorstw pracujących w różnych gałęziach przemysłu. Jeżeli chcą Państwo dołączyć do grona naszych klientów, zapraszamy serdecznie!