Łańcuchy i koła łańcuchowe

 

Dostarczamy niezawodne łańcuchy i koła łańcuchowe do nich dopasowane w wersjach dedykowanych. W naszym asortymencie mogą znaleźć Państwo różnego rodzaju elementy w tej kategorii, które mogą być przystosowane także do pracy w intensywnych czy specjalistycznych warunkach. Za ich wytrzymałość i trwałość odpowiadają wysokiej jakości certyfikowane materiały. Zastosowana konstrukcja przewyższa wymagane normy. Zapewniają one przy tym synchroniczną, cichą i lekką pracę, nawet przy większych obciążeniach.

Dostarczamy łańcuchy rolkowe (Galla) i napędowe w różnych wariantach, w tym brytyjskie i amerykańskie. Nasze łańcuchy dostępne są także w wersji płytkowej oraz specjalnie przeznaczonej do wózków widłowych. Dzięki wykonaniu ich ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję i warunki atmosferyczne, mogą być one wykorzystywane w szerokim zakresie temperaturowym. Za sprawą specjalnej technologii wykonania wyróżniają się wysoką jakością detali i są dopasowane standardowo do łańcuchów znajdujących się w sprzedaży.

Wszystkie łańcuchy i koła łańcuchowe są dostępne w różnych wariantach, dlatego mogą być indywidualnie dopasowane do różnych prac. Wszystkie nich spełniają europejskie normy i mogą być bezpiecznie stosowane w różnych maszynach. Gdy potrzebne są elementy techniczne innych typów niż znajdujące się w naszej ofercie, jesteśmy w stanie wykonać je na zamówienie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z wyrobami w naszym asortymencie, prosimy o skontaktowanie się z nami!

Znajdziesz u nas również szeroką gamę smarów różnych producentów. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia pełnej oferty!