Koła zębate i pasowe

 

Oferujemy szeroki wybór kół zębatych różnych wariantów. Wszystkie wykonane są z wytrzymałych materiałów, które zapewniają bezpieczne i niezawodne działanie. Dzięki nierdzewnemu wykończeniu dodatkowo są odporne na korozję. Jeżeli potrzebują Państwo określonych typów kół zębatych, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

Koła zębate znajdują szerokie zastosowanie, pozwalając na skonstruowanie przekładni. Dzięki utworzeniu przekładni mogą być wykorzystywane wszechstronnie, dlatego są one jednymi z uniwersalnych elementów konstrukcyjnych. Z ich użyciem prowadzone są różnego rodzaju prace, między innymi transportowe – w systemach transportowych, suwnicach. Są wykorzystywane ponadto w różnych maszynach i dostępne w pełnej gamie typów, między innymi z piastami oraz bez piast jako tarcze.

U nas można zakupić koła zębate w różnych wariantach. Dostarczamy różne typy kół, między innymi spinki, koła zębate stalowe i nierdzewne, koła ze zabierakami oraz koła rolkowe. Wszystkie koła zębate dostępne są w różnych wariantach i liczbie zębów, dlatego mogą dopasować je Państwo indywidualnie do różnych zastosowań. Najlepsze materiały odpowiadają za ich wytrzymałość i trwałość, nawet w przypadku intensywnych prac.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszymi produktami zapraszamy do skontaktowania się z nami – nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiednich elementów i przedstawią nasz pełny asortyment. Wykonujemy też elementy na zamówienie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą kół zębatych. W ofercie posiadamy także dopasowane i wytrzymałe paski klinowe.